9 найпривабливіших дизайнів дерев’яних сходів

Дерев’яні сходи це дуже класно. В домі додається відчуття чогось природного. Деревина – це довговічний матеріал, що чудово піддається обробці і сходи з такого матеріалу легко прибирати і підтримувати в чистоті. Проте, найголовніше чому ми з вами приділяємо увагу – це краса, щоб вигляд, форма, колір, тішили нас та додавали комфорту нашому житлу. У цій статті ми підшукали 20 привабливих дизайнерських ідей дерев’яних сходів для вашого натхнення. Деревина як природний матеріал ідеально підходить для тих, хто вважає що це «Дотик природи» до їхнього будинку. Сходи є з різними конструкціями, відтворюють стиль і тип вашого інтер’єру. Яким дизайнерським рішенням Ви віддаєте перевагу? Давайте подивимось нижче і та з’ясуємо це.

1. Яблучна ферма

1-apple-woodenstairЦі красиві широкі сходи виготовленні цілком з дерева. Так-так, а продумана конструкція надзвичайно міцна. Широкі вікна на сад і тиша: з приходом сучасних технологій повністю дерев’яні сходи перестали рипіти, а  ціни таких сходів набагато нижчі.

2. Стиль «Ремісник» із дуговими сходинками2-traditional-wood

Ці чудові сходи виконанні в традиційному рішенні. Так би мовити класично – широкий останній крок, білі тафлі на стінах, прямі поруччя. Конструкція виконана на попередньо заготовленій бетонній основі.

3.Модель Браян
3-bryant-wood

 Гарний і достатньо простий варіант. Відкриті дерев’яні сходинки із заставками, а також вертикальні дерев’яні рейки надають конструкції сучасного вигляду.

4. Willoughby Way
дешеві сходи Львів

Вілоу-бі. Так… розкішні, шоколадні сходи з шоколадною підлогою. Гарний поворот, крученні поруччя на гнутому склі. Кожна сходинка клин-подібна, що не так вже і комфортно для ходу. Але краса потребує… важкої праці і затрату значних зусиль.

5. Горіхова резиденція

5-walnut-residenceЗнову гра чорного та білого. Сходи виготовлені з горіху в темному тоні. На перший погляд прості. Проте, масивні крученні поруччя, ковані опори в череду з точеним тонкими балясами, наче класика – це комбінація класичних стилів. Сама деревина, як горіх славиться своєю текстурою, що стає основним шармом дерев’яного виробу. Вартість горіхової деревини майже в половину більша від вартості, дуба, ясена, буку чи клена.

6. Вхід у фойє
6-entryfoyer

Це прості але красиві, повністю дерев’яні сходи з м’яких порід. Мабуть, дешевше та красивіше Ви не знайдете сходів, для дачі чи будиночка у горах. Полички під сходами ідеально підходять для зберігання різного роду речей.

7. Модерн, Х’юстонській дуб
houston-oak-staircase

Модерн – прямі лінії, точні форми, легкість, відчуття просторості. Якщо Ви живете в майбутньому, у Вас будинок по останньому слову техніки – модерн це Ваше. Сходи цього дизайну мають ряд переваг, а саме: практичність в повсякденному житті, і водночас це дерево і конструкція повністю дерев’яна. Ціни на такі сходи, не високі і не низькі, бо попри простий вигляд, деякі елементи конструкції виконуються дуже довго із великими затратами часу та матеріалу. Плюс, безліч технічних рішень, як підсвічування сходинок випереджаючи Ваш хід та багато ін.

8. Класика по американському

wooden-spiral-stairs-9Класика по Американському. Це коли заставки мають надто світлий тон, а сходинки темний і навпаки. Чергування такої контрастності створює особливий інтер’єр. В основному виконуються такі сходи з твердих порід деревини. Конструкція сходів повністю з дерева.

9. П’ятикутник19-helical-wood

Клопітка ручна робота. Дерев’яні гвинтові сходи на одній боковині ідеально підходить для невеликих приміщень, це додає елегантності в інтер’єрі завдяки своїй незвичайній формі.