Сходи по металу або обшитий деревом метал

Металеві сходи характеризуються довговічністю і надійністю, однак, їх зовнішній вигляд, не завжди підходить до вибраного дизайну квартири або будинку. Обробка металевих сходів виконується спеціально для того щоб дозволити деревині перетворити звичайну сходову конструкцію в «твір мистецтва».

lestnica_karkasОздоблення сходових конструкцій досить складний процес і для цього необхідно врахувати багато характеристик:

  • надійність;
  • довговічність;
  • безпека;
  • безшумність;
  • стилістика і дизайн.

lestnica_karkasВласне, обшивка сходів являє собою декоративне оформлення конструкції, яка повинна, в кінцевому результаті поєднувати в собі оптимальні експлуатаційні характеристики і стильний дизайн, що гармонійно поєднується з інтер’єром.

Метал з часом має властивість зношуватися, особливо в місцях зварювальних швів, і тому рекомендується проводити оздоблювальні роботи на початковому етапі установки конструкції. Оздоблення металевого каркаса сходів дозволить уберегти метал від корозії.

lestnica_karkasДерево може застосовуватися, як для повного зашивання конструкції або тільки для обшивки ступенів і заставок, а в якості огорож та поручнів використовувати скло і ковані елементи, або гіпсокартон. Однак вибираючи ламінат для таких цілей, варто особливу увагу приділити класу міцності і зносостійкості, для обшивки сходів найкраще підійде — 31 клас.

Більше фото, натисніть на цей текст!