Міжкімнатні Двері

Міжкімнатні двері у Львові представлені dubdubom найкращий вибір. Двері виготовляються за сучасними технологіями і з якісної деревини, це дозволяє говорити про високі експлуатаційні якості дверей, таких як: легкість, міцність і вологостійкість. Ми пропонуємо максимально широкий вибір моделей з масиву деревини, можливо найбільший вибір у Львівській області міжкімнатних дверей з масиву.

Породи дерева міжкімнатних дверей

У виробництві міжкімнатних дверей використовуються такі породи дерева:

  • сосна;
  • вільха;
  • дуб;
  • бук;
  • ясен.

Кожна згадана порода дерева має свої переваги і недоліки.

Наші принципи роботи

Щоб уникнути деформації дверних полотен їх необхідно зберігати в горизонтальному положенні і вертикальному. Переміщення дверей слід проводити тільки у висячому положенні або за допомогою спеціальних механічних засобів. При роботі з дверима намагайтеся уникати таких методів впливу, які ведуть до нанесення механічних пошкоджень, а також потрапляння води на них. Дверні полотна необхідно берегти від попадання прямих сонячних променів, також не зберігати поблизу нагрівальних приладів, так як це призведе до зміни природного кольору деревини або покриття. Різкі коливання навколишнього середовища (перепади температури, вологості) можуть спричинити за собою появу тріщин і викривлення окремих елементів конструкцій. Основним фізичним властивістю деревини, що впливає на геометричні розміри виробів з неї, є гігроскопічність, тобто здатність деревини вбирати вологу з повітря. Тому, щоб забезпечити стабільні розміри дверних полотен і окремих їх елементів, необхідно зберігати, обробляти і експлуатувати наші вироби в приміщеннях з відносною вологістю повітря від 45 до 65% для дверей, покритих натуральним шпоном і дверей з масиву при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія. Якщо двері все-таки будь-який час перебували в приміщенні з більш високою вологістю, то перед тим як приступити до установки або, особливо, фарбування, вкрай важливо помістити двері на термін близько 7 днів в ті умови, в яких двері будуть експлуатуватися. Зрозуміло, категорично неприпустимо намокання дверей або їх тривале перебування в приміщенні зі стовідсотковою вологістю повітря — це може привести до псування виробу. Установка блоку повинна бути останнім етапом роботи, так як всі попередні пов’язані з підвищеною вологістю повітря. Під час монтажу дверей слід використовувати тільки монтажну піну. Забороняється використовувати цементні розчини. У квартирах, де є центральне опалення і немає регулятора вологості повітря, де вологість коливається від «дуже сухо» взимку до «помірно волого» влітку. При установці дверного блоку в регіонах зі значною зміною вологості повітря в різні пори року слід враховувати невеликі зміни розмірів (збільшення у вологий період року і зменшення в сухий), тому необхідно передбачати відступ між коробкою і полотном. Така зміна розмірів не приводить до погіршення споживчих якостей товару і не призводить до дефектів.

Наша пропозиція, коротко

Міжкімнатні двері з оперативною доставкою по Львові та Львівській області. Прості варіанти та елітні двері з масиву дорогих порід виготовляємо на замовлення в максимально короткі строки та доставляємо Вам, також пропонуємо встановлення дверей, монтування замків.

Більше фото, натисніть на цей текст!