Екологічно чисті меблі в нашому домі

Екологічні меблі у Львові

Облаштування в будинку відіграє значну роль у підтримці та збереженні здоров’я людини. Оздоблення стін і підлоги, меблі, текстильні матеріали можуть викликати серйозні ускладнення і загострення хронічних захворювань, якщо при їх виробництві використовувалися шкідливі компоненти. У сучасному світі багато виробників роблять наголос на виробництво екологічно чистих меблів, які користуються все зростаючим попитом у покупців. Ті в свою чергу віддають перевагу безпечному для здоров’я облаштуванню свого житла.

Чому потрібно вибирати екологічні меблі ?

Меблі купуються не на один рік, тому навіть незначний вміст шкідливих домішок в матеріалах, лаках і фарбах, які використовувалися при їх виготовленні, може завдати шкоди при тривалому контакті з людиною. Одною з найбільш небезпечних речовин, що використовуються в меблевому виробництві, є формальдегід. Навіть мала концентрація його в повітрі здатна спровокувати алергію і астму. Тому, купуючи елемент декору чи меблі, особливо для дитячої кімнати чи спальні, важливо обирати екологічну продукцію.

Чому варто віддати перевагу дерев’яним меблям ?

Віддати перевагу меблям з натуральної деревини – правильний вибір, адже дерево містить благотворні фітонциди, що виділяються, навіть коли виріб прослужив кілька років. Крім того, не секрет, що дерево має позитивну енергетику. Не варто думати, що меблі з цільного масиву не всім доступні за ціною. Ми, та багато наших конкурентів роблять прекрасну продукцію з недорогих порід – берези та сосни.

До того ж дерево чудово вписується не лише в еко-інтер’єр, але і практично до будь-якого стилю.

Як перевірити, наскільки меблі екологічно безпечні ?

  • При купівлі запитуйте у продавців сертифікат екології. Наявність сертифіката гарантує, що в товарі не містяться, наприклад, кадмій, який використовується в фарбах, або свинець.
  • Якщо нові меблі виділяють різкий запах, варто задуматися про її екологічну чистоту. Незважаючи на те, що згідно з ДСТУ запах повинен зникнути не більше, ніж через 2,5 місяці, така покупка може обернутися непотрібним головним болем. Адже самопочуття багато в чому залежить від повітря в домі.
  • При виборі ліжка або дивана уникайте виробів на поролоні – з часом він розкладається, що призводить до виділення шкідливих речовин.
  • Віддавайте перевагу оббивці з натуральних тканин, що не електризуються. Текстиль в даному випадку має дуже важливе значення. Довгі роки прослужить без шкоди для оточуючих шкіряні м’які меблі, пофарбовані екологічними фарбами.

І тоді ваш будинок буде не тільки затишним і стильним, але і безпечним.